Piekarnia BUŁECZKA-BIS

PRODUCENT CHLEBA TRWAŁEGOPiekarnia „BUŁECZKA-BIS” powstała w 1997 roku.

Od dnia rozpoczęcia działalności, prowadziła kooperacyjną współpracę z Piekarnią „BUŁECZKA” S.C. tworząc grupę kapitałową zajmującą się produkcją pieczywa oraz wyrobów ciastkarskich.

          W początkowym okresie swojej działalności produkcja odbywała się w niewielkim budynku zatrudniając 6 osób. W systemie dwuzmianowym wypiekało się jedynie chleb pszenno-żytni.

W obecnym czasie firma zatrudnia 78 osób w skład których wchodzą wykwalifikowani fachowcy z dużym doświadczeniem piekarniczym. Prowadzona przez Piekarnię „BUŁECZKA-BIS” produkcja pieczywa opiera się na tradycyjnych recepturach

a także własnej technologii opracowanej na bazie dotychczasowych doświadczeń i badań. Opracowane metody produkcji oraz stosowane formy organizacji sprzedaży pozwalają na podnoszenie jakości pieczywa oraz konsekwentne poszerzanie rynków zbytu. Działalność inwestycyjna prowadzona przez Piekarnię „BUŁECZKA-BIS” koncentruje się na dostosowaniu parku maszynowego oraz infrastruktury budowlanej do wprowadzanych technologii produkcji oraz wprowadzanych przez osoby zarządzające wysokich standardów jakościowych.

Opracowana przez Piekarnię „BUŁECZKA-BIS” technologia produkcji chleba trwałego pozwala na uzyskanie przydatności do spożycia przekraczającej okres 2 lat przy zachowaniu wszelkich wymagań jakościowych i sanitarnych.

Chleb trwały posiada badania przeprowadzone przez: Wojewódzką Stację Sanitarną

w Warszawie i Rzeszowie oraz Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Żywnościowej w Warszawie.

Od 2000 roku Piekarnia „BUŁECZKA-BIS” realizuje produkcję oraz dostawy chleba trwałego dla Polskich Sił Zbrojnych.

W Piekarni został wprowadzony i wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

 

Właścicielem piekarni jest Pani Janina Kałamarz.

Osobą zarządzająca Piekarnią „BUŁECZKA-BIS” jest

pełnomocnik Pan Arkadiusz Kałamarz.

START     OFERTA     O NAS     KONTAKT     SKLEP ON-LINE                                       
                  

Copyright © 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.